▶پەقەت تېكساس ئەسۋابلىرىدىلا بار بولغان ئىلغار باتارېيە تېجەش چىپسى؛ تۆۋەن سەرپىيات
▶ئېلېكترونلۇق سىياھ كۆرسىتىش ۋە ئۈچ ياكى تۆت خىل رەڭگىچە بار، ئاق/قارا ياكى قارا/ئاق/ياكى سېرىق/يا
▶سىستېمىڭىز بىلەن ئېكران ئوتتۇرىسىدىكى سىمسىز ئىككى تەرەپلىك ئالاقە
▶كۆپ تىللىق، مۇرەككەپ ئۇچۇرلارنى كۆرسىتەلەيدۇ
▶خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان لايىھە ۋە مەزمۇن بەلگىسى (OEM & ODM) مۇلازىمەتلىرى
▶كۆرسەتكۈچ ئەسكەرتىش ئۈچۈن LED چاقناپ تۇرىدۇ
▶ئۈستەل ئۈستى ۋە ماسلاشتۇرغۇچ ئارقىلىق قوللايدۇ
▶ئورنىتىش، بىرلەشتۈرۈش ۋە ئاسراش ئاسان
EATCCN بۇلۇت مەركەزلىك كونترول سۇپىسى سىزگە بەلگىلەرنىڭ قېلىپىنى يېڭىلاش ۋە لايىھىلەش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ، بۇلار ۋاقىت جەدۋىلى تەڭشەش، كۆپ مىقداردا باھا ئۆزگەرتىش ۋە POS/ERP سىستېمىڭىز بىلەن API بىرلەشتۈرۈشنى قوللايدۇ.
سىمسىز كېلىشىمىمىز ئۆزىنىڭ ئىلغار تېخنىكىسى سەۋەبىدىن ئېنېرگىيەنى ئازراق ئىشلىتىدۇ ھەمدە ئۇلانغان دۇكاننىڭ ESL ئۇل ئەسلىھەلىرىنىڭ مۇھىم تەركىبىي قىسمىدىن پايدىلىنىپ، پارچە سېتىش سودىگەرلىرىنىڭ قارار چىقىرىش نۇقتىسىدا خېرىدارلىرى بىلەن بىۋاسىتە ئالاقىلىشىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچى بەلگىلىرىمىز ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن LED ياكى LEDسىز سېتىلىدۇ.
ئومۇمىي ئۆلچەم
| ئېكران چوڭلۇقى | 2.66 دىيۇملۇق |
| ئېغىرلىقى | 38 گرام |
| كۆرۈنۈش | رامكا قالقىنى |
| چىپسېت | تېكساس چالغۇ ئەسۋابى |
| ماتېرىيال | ABS |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 90.7×42.8*11.2mm |
| ھەرىكەت | |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0-40 سېلسىيە گرادۇس |
| باتارېيەنىڭ ئۆمرى | 5-10 يىل (كۈنىگە 2-4 قېتىم يېڭىلاش) |
| باتارېيە | CR2450*2ea (ئالماشتۇرغىلى بولىدىغان باتارېيەلەر) |
| كۈچ | 0.1W |
* باتارېيەنىڭ ئىشلىتىش ۋاقتى يېڭىلاش قېتىم سانىغا باغلىق
| كۆرسىتىش | |
| كۆرسىتىش رايونى | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| رەڭ كۆرسىتىش | قارا-ئاق ۋە قىزىل / قارا-ئاق ۋە سېرىق |
| كۆرسىتىش ھالىتى | نۇقتا ماترىتسىسى كۆرسىتىش |
| قارار | 250 × 122 پىكسېل |
| DPI | 183 |
| سۇدىن مۇداپىئەلىنىش | IP54 |
| LED چىراغ | 7 خىل رەڭلىك LED چىراغ |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | > 170° |
| يېڭىلىنىش ۋاقتى | 16 سېكۇنت |
| يېڭىلاشنىڭ ئېنېرگىيە سەرپىياتى | 8 mA |
| تىل | كۆپ تىللىق |
بۈگۈنكى پارچە سېتىش مۇھىتىدا ئالدىنقى قاتاردا تۇرۇش ناھايىتى مۇھىم، بۇنى قىلىش ئۈچۈن كۆپىنچە يېڭىچە تېخنىكا چارىلىرى تەلەپ قىلىنىدۇ. يېقىنقى يىللاردىكى ئەڭ ھاياجانلىق ئىلگىرىلەشلەرنىڭ بىرى ئېلېكترونلۇق تاقچا ماركىلىرى (ESL) بولۇپ، بۇ رەقەملىك ھەل قىلىش چارىسى دۇكان تاقچىلىرىدىكى ئەنئەنىۋى قەغەز ماركىلارنىڭ ئورنىنى ئالىدۇ. بۇ ماقالىدە، بىز ئېلېكترونلۇق تاقچا ماركىلىرىنىڭ نۇرغۇن ئەۋزەللىكلىرىنى ۋە ئۇلارنىڭ پارچە سېتىش كەسپىنى قانداق ئۆزگەرتىۋاتقانلىقىنى تەتقىق قىلىمىز.
1. توغرىلىقنى يۇقىرى كۆتۈرۈڭ
ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرىنىڭ ئاساسلىق ئەۋزەللىكلىرىنىڭ بىرى شۇكى، ئۇلار تېخىمۇ ئېنىقلىق بىلەن تەمىنلەيدۇ، قولدا بەلگە قويۇشتىكى خاتالىقلارنى يوقىتىشقا ياردەم بېرىدۇ. مەسىلەن، ئىنسانلارنىڭ خاتالىقى كۆپىنچە باھانىڭ خاتا بولۇشىغا سەۋەب بولۇپ، خېرىدارلارنىڭ ئۈمىدسىزلىنىشى ۋە كىرىمنىڭ يوقىلىشىغا سەۋەب بولىدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى ئارقىلىق، پارچە سېتىش سودىگەرلىرى باھا ۋە باشقا ئۇچۇرلارنى ھەقىقىي ۋاقىتتا يېڭىلاپ، ھەممە نەرسىنىڭ توغرا ۋە يېڭى بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلالايدۇ.
2. ئۈنۈمنى ئاشۇرۇش
ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرىنىڭ يەنە بىر مۇھىم ئەۋزەللىكى شۇكى، ئۇلار تېخىمۇ يۇقىرى ئۈنۈم بېرىدۇ. ئەنئەنىۋى پارچە سېتىش مۇھىتىدا، خىزمەتچىلەر قەغەز بەلگىلەرنى قولدا ئالماشتۇرۇشقا نەچچە سائەت ۋاقىت سەرپ قىلىشى كېرەك، بۇ ۋاقىتنى تەلەپ قىلىدۇ ۋە خاتالىققا ئاسان ئۇچرايدۇ. ئەمما ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى بىلەن بۇ جەريان ئاپتوماتلاشتۇرۇلۇپ، قىممەتلىك ۋاقىتنى تېجەيدۇ ۋە پۈتكۈل جەرياننى ئاددىيلاشتۇرىدۇ.