▶پەقەت تېكساس ئەسۋابلىرىدىلا بار بولغان ئىلغار باتارېيە تېجەش چىپسى؛ تۆۋەن سەرپىيات
▶ئېلېكترونلۇق سىياھ كۆرسىتىش ۋە ئۈچ خىل رەڭگىچە بارقارا-قارا ياكى قارا-قارا
▶سىستېمىڭىز بىلەن ئېكران ئوتتۇرىسىدىكى سىمسىز ئىككى تەرەپلىك ئالاقە
▶كۆپ تىللىق، مۇرەككەپ ئۇچۇرلارنى كۆرسىتەلەيدۇ
▶خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان لايىھە ۋە مەزمۇن
▶كۆرسەتكۈچ ئەسكەرتىش ئۈچۈن LED چاقناپ تۇرىدۇ
▶ئۈستەل ئۈستى ۋە ماسلاشتۇرغۇچ ئارقىلىق قوللايدۇ
▶ئورنىتىش، بىرلەشتۈرۈش ۋە ئاسراش ئاسان
EAACCN بۇلۇت مەركەزلىك كونترول سۇپىسى بەلگە قېلىپىنى يېڭىلاش ۋە لايىھىلەش، ۋاقىت جەدۋىلى تەڭشىكىنى قوللاش، كۆپ مىقداردا ئۆزگەرتىش ۋە API ئارقىلىق ئۇلانغان POS/ERP نى قوللايدۇ.
سىمسىز كېلىشىم ۋاقتىنى ئەقىللىق ئىشلىتىش ئىقتىدارى سەۋەبىدىن ئېنېرگىيەنى ئاز ئىشلىتىدۇ ھەمدە ئۇلانغان دۇكاننىڭ ESL ئۇل ئەسلىھەلىرىنىڭ مۇھىم تەركىبىي قىسمىدىن پايدىلىنىپ، پارچە سېتىش سودىگەرلىرىنىڭ قارار چىقىرىش نۇقتىسىدا خېرىدارلىرى بىلەن بىۋاسىتە ئالاقىلىشىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچى بەلگىلىرىمىز LED ياكى LEDسىز سېتىلىدۇ.
ئومۇمىي ئۆلچەم
| ئېكران چوڭلۇقى | 2.66 دىيۇملۇق |
| ئېغىرلىقى | 36 گرام |
| كۆرۈنۈش | رامكا قالقىنى |
| چىپسېت | تېكساس چالغۇ ئەسۋابى |
| ماتېرىيال | ABS |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 90.8×42.9*13mm |
| ھەرىكەت | |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0-40 سېلسىيە گرادۇس |
| باتارېيەنىڭ ئۆمرى | 5-10 يىل (كۈنىگە 2-4 قېتىم يېڭىلاش) |
| باتارېيە | CR2450*2ea (ئالماشتۇرغىلى بولىدىغان باتارېيەلەر) |
| كۈچ | 0.1W |
* باتارېيەنىڭ ئىشلىتىش ۋاقتى يېڭىلاش قېتىم سانىغا باغلىق
| كۆرسىتىش | |
| كۆرسىتىش رايونى | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| رەڭ كۆرسىتىش | قارا-ئاق ۋە قىزىل / قارا-ئاق ۋە سېرىق |
| كۆرسىتىش ھالىتى | نۇقتا ماترىتسىسى كۆرسىتىش |
| قارار | 296×152 پىكسېل |
| DPI | 183 |
| سۇدىن مۇداپىئەلىنىش | IP53 |
| LED چىراغ | يوق |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | > 170° |
| يېڭىلىنىش ۋاقتى | 16 سېكۇنت |
| يېڭىلاشنىڭ ئېنېرگىيە سەرپىياتى | 8 mA |
| تىل | كۆپ تىللىق |
پارچە سېتىش كەسپى داۋاملىق تەرەققىي قىلىۋاتقانلىقتىن، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى زاپاس ساقلاش ۋە خېرىدارلارغا باھا ئۇچۇرى بىلەن تەمىنلەشتە مۇھىم قورالغا ئايلاندى. ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى، يەنە ESL دەپمۇ ئاتىلىدۇ، دۇكان تاقچىلىرىدىكى ئەنئەنىۋى قەغەز بەلگىلەرنىڭ ئورنىنى ئالىدىغان رەقەملىك كۆرسىتىش ئېكرانى. كۆرسىتىش ئېكرانى سىمسىز تور ئارقىلىق ئاپتوماتىك يېڭىلىنىدۇ، بۇ باھانى قولدا ئۆزگەرتىشنىڭ ھاجىتىنى يوقىتىدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى ھەر قانداق تېخنىكىغا ئوخشاش كۈچلۈك قورال بولسىمۇ، ئۇلارنىڭ نورمال ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن ئاسراشقا موھتاج.
كۆرسەتكۈچلەرنىڭ باھا ئۇچۇرلىرى ۋە زاپاس مىقدارىنى توغرا ئەكس ئەتتۈرۈشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن، يۇمشاق دېتالنى دائىم يېڭىلاپ تۇرۇش كېرەك. يۇمشاق دېتال يەنە باھا ئۆزگىرىش ۋاقتى قاتارلىق باشقا مۇھىم ئىقتىدارلارنى كونترول قىلىدۇ، شۇڭا ئۇنى يېڭىلاپ تۇرۇش ناھايىتى مۇھىم.
ئاخىرىدا، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرىنى ئاسرىغاندا، توك ئۈزۈلۈپ قېلىش ياكى باشقا كۈتۈلمىگەن ۋەقەلەر يۈز بەرگەندە زاپاس پىلان تۈزۈش تولىمۇ مۇھىم. بۇنىڭ ئىچىگە زاپاس باتارېيە ياكى ھەر بىر ئېكران ئۈچۈن گېنېراتور قاتارلىق زاپاس توك مەنبەلىرى كىرىشى مۇمكىن.
مۇناسىۋەتلىك ھۆججەتلەرنى تەمىنلەپ بېرەلەمسىز؟
شۇنداق، بىز تەھلىل / ماسلىشىش گۇۋاھنامىسى، سۇغۇرتا، كېلىش مەنبەسى ۋە لازىم بولغاندا باشقا ئېكسپورت ھۆججەتلىرى قاتارلىق كۆپىنچە ھۆججەتلەرنى تەمىنلىيەلەيمىز.
مەھسۇلاتلارنىڭ بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك يەتكۈزۈلۈشىگە كاپالەتلىك قىلامسىز؟
شۇنداق، بىز ھەمىشە يۇقىرى سۈپەتلىك ئېكسپورت ئورالمىسىنى ئىشلىتىمىز. بىز يەنە خەتەرلىك بۇيۇملار ئۈچۈن مەخسۇس خەتەرلىك ئورالما ۋە تېمپېراتۇرىغا سەزگۈر بۇيۇملار ئۈچۈن تەستىقلانغان سوغۇق ساقلاش توشۇغۇچىلىرىنى ئىشلىتىمىز. مەخسۇس ئورالما ۋە ئۆلچەمسىز ئورالما تەلىپى قوشۇمچە ھەق ئېلىشى مۇمكىن.
باھالىرىڭىز قانچىلىك؟
باھالىرىمىز تەمىنلەش ۋە باشقا بازار ئامىللىرىغا ئاساسەن ئۆزگىرىشى مۇمكىن. شىركىتىڭىز بىز بىلەن ئالاقىلىشىپ تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشكەندىن كېيىن، سىزگە يېڭىلانغان باھا تىزىملىكىنى ئەۋەتىمىز.