▶پەقەت تېكساس ئەسۋابلىرىدىلا بار بولغان ئىلغار باتارېيە تېجەش چىپسى؛ تۆۋەن سەرپىيات
▶ئېلېكترونلۇق سىياھ كۆرسىتىش ۋە ئۈچ ياكى تۆت خىل رەڭگىچە بار، ئاق/قارا ياكى قارا/ئاق/ياكى سېرىق/يا
▶سىستېمىڭىز بىلەن ئېكران ئوتتۇرىسىدىكى سىمسىز ئىككى تەرەپلىك ئالاقە
▶كۆپ تىللىق، مۇرەككەپ ئۇچۇرلارنى كۆرسىتەلەيدۇ
▶خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان لايىھە ۋە مەزمۇن بەلگىسى (OEM & ODM) مۇلازىمەتلىرى
▶كۆرسەتكۈچ ئەسكەرتىش ئۈچۈن LED چاقناپ تۇرىدۇ
▶ئۈستەل ئۈستى ۋە ماسلاشتۇرغۇچ ئارقىلىق قوللايدۇ
▶ئورنىتىش، بىرلەشتۈرۈش ۋە ئاسراش ئاسان
EATCCN بۇلۇت مەركەزلىك كونترول سۇپىسى سىزگە بەلگىلەرنىڭ قېلىپىنى يېڭىلاش ۋە لايىھىلەش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ، بۇلار ۋاقىت جەدۋىلى تەڭشەش، كۆپ مىقداردا باھا ئۆزگەرتىش ۋە POS/ERP سىستېمىڭىز بىلەن API بىرلەشتۈرۈشنى قوللايدۇ.
سىمسىز كېلىشىمىمىز ئۆزىنىڭ ئىلغار تېخنىكىسى سەۋەبىدىن ئېنېرگىيەنى ئازراق ئىشلىتىدۇ ھەمدە ئۇلانغان دۇكاننىڭ ESL ئۇل ئەسلىھەلىرىنىڭ مۇھىم تەركىبىي قىسمىدىن پايدىلىنىپ، پارچە سېتىش سودىگەرلىرىنىڭ قارار چىقىرىش نۇقتىسىدا خېرىدارلىرى بىلەن بىۋاسىتە ئالاقىلىشىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچى بەلگىلىرىمىز ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن LED ياكى LEDسىز سېتىلىدۇ.
ئومۇمىي ئۆلچەم
| ئېكران چوڭلۇقى | 2.13 دىيۇملۇق |
| ئېغىرلىقى | 33 گرام |
| كۆرۈنۈش | رامكا قالقىنى |
| چىپسېت | تېكساس چالغۇ ئەسۋابى |
| ماتېرىيال | ABS |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 72.8*34.5*13mm/ 2.86*1.36*0.51 دىيۇم |
| ھەرىكەت | |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0-40 سېلسىيە گرادۇس |
| باتارېيەنىڭ ئۆمرى | 5-10 يىل (كۈنىگە 2-4 قېتىم يېڭىلاش) |
| باتارېيە | CR2450*2ea (ئالماشتۇرغىلى بولىدىغان باتارېيەلەر) |
| كۈچ | 0.1W |
* باتارېيەنىڭ ئىشلىتىش ۋاقتى يېڭىلاش قېتىم سانىغا باغلىق
| كۆرسىتىش | |
| كۆرسىتىش رايونى | 48x23.1mm/2.13inch |
| رەڭ كۆرسىتىش | قارا-ئاق ۋە قىزىل / قارا-ئاق ۋە سېرىق |
| كۆرسىتىش ھالىتى | نۇقتا ماترىتسىسى كۆرسىتىش |
| قارار | 250 × 122 پىكسېل |
| DPI | 183 |
| سۇدىن مۇداپىئەلىنىش | IP53 |
| LED چىراغ | يوق |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | > 170° |
| يېڭىلىنىش ۋاقتى | 16 سېكۇنت |
| يېڭىلاشنىڭ ئېنېرگىيە سەرپىياتى | 8 mA |
| تىل | كۆپ تىللىق |
بۈگۈنكى پارچە سېتىش مۇھىتىدا ئالدىنقى قاتاردا تۇرۇش ناھايىتى مۇھىم، بۇنى قىلىش ئۈچۈن كۆپىنچە يېڭىچە تېخنىكا چارىلىرى تەلەپ قىلىنىدۇ. يېقىنقى يىللاردىكى ئەڭ ھاياجانلىق ئىلگىرىلەشلەرنىڭ بىرى ئېلېكترونلۇق تاقچا ماركىلىرى (ESL) بولۇپ، بۇ رەقەملىك ھەل قىلىش چارىسى دۇكان تاقچىلىرىدىكى ئەنئەنىۋى قەغەز ماركىلارنىڭ ئورنىنى ئالىدۇ. بۇ ماقالىدە، بىز ئېلېكترونلۇق تاقچا ماركىلىرىنىڭ نۇرغۇن ئەۋزەللىكلىرىنى ۋە ئۇلارنىڭ پارچە سېتىش كەسپىنى قانداق ئۆزگەرتىۋاتقانلىقىنى تەتقىق قىلىمىز.
ئەڭ مۇۋەپپەقىيەت قازانغان پارچە سېتىش سودىگەرلىرى ئالاھىدە خېرىدار تەجرىبىسى بىلەن تەمىنلەشنىڭ سېتىش مىقدارىنى ئاشۇرۇش ۋە ماركا ساداقىتىنى ئاشۇرۇشنىڭ ئاچقۇچى ئىكەنلىكىنى بىلىدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى خېرىدار تەجرىبىسىنى بىر قانچە جەھەتتىن ياخشىلاش ئارقىلىق بۇنىڭدا مۇھىم رول ئوينايدۇ. مەسىلەن، خېرىدارلار باھا ۋە مەھسۇلات تەپسىلاتلىرىنى ئاسانلا ئوقۇيالايدۇ، بۇ ئۇلارنىڭ ئۇچۇرغا ئاساسەن سېتىۋېلىش قارارى چىقىرىشىغا ياردەم بېرىدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى مەھسۇلاتنىڭ سېتىلىش مىقدارى، تەركىبى ۋە ئوزۇقلۇق ئۇچۇرلىرى قاتارلىق قىممەتلىك ئۇچۇرلارنى تەمىنلەپ، خېرىدارلارنىڭ ئۇچۇرغا ئاساسەن سېتىۋېلىش تاللىشىنى قىلىشىغا ياردەم بېرىدۇ.
خۇلاسە قىلىپ ئېيتقاندا، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى ھەر خىل تىپتىكى ۋە چوڭلۇقتىكى پارچە سېتىش سودىگەرلىرىگە نۇرغۇن ئەۋزەللىكلەرنى تەمىنلەيدۇ. توغرىلىق ۋە ئۈنۈمنى ئاشۇرۇشتىن تارتىپ چىقىمنى تېجەش ۋە پايدا نىسبىتىنى ئاشۇرۇشقىچە، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى ھەر قانداق سودىنى ئۆزگەرتىشكە ياردەم بېرىدىغان كۈچلۈك پارچە سېتىش چارىسى. بۇ يېڭىلىق يارىتىش تېخنىكىسىنىڭ نۇرغۇن پايدىلىرىنى ئېتىراپ قىلىش ئارقىلىق، پارچە سېتىش سودىگەرلىرى تېز سۈرئەتتە ئۆزگىرىپ تۇرىدىغان پارچە سېتىش مۇھىتىدا ئىلگىرىلەپ، داۋاملىق گۈللىنەلەيدۇ.