مۇرەككەپ يورۇتۇش ئەھۋاللىرىغا ماس كېلىدۇ.
نورمال ئۆي ئىچى كۆرۈنۈشلىرىنىڭ توغرىلىق نىسبىتى %98.
كۆرۈش پەرىشتەسى 100° گىچە، توغرىسىغا × تىك 75° گىچە.
ئىچكى ساقلىغۇچ (EMMC) تورسىز ساقلاشنى قوللايدۇ، ANR (سانلىق مەلۇماتنى ئاپتوماتىك تورغا تولدۇرۇش) نى قوللايدۇ.
POE توك بىلەن تەمىنلەشنى قوللايدۇ.
ستاتىك IP ۋە DHCP نى قوللايدۇ.
ھەر خىل سودا مەركەزلىرى، چوڭ بازارلار، دۇكانلار ۋە باشقا جايلارغا ماس كېلىدۇ.
| مودېل | PC5 |
| ئاساسىي پارامېتىرلار | |
| رەسىم سېنزورى | 1/4" CMOS سېنور |
| قارار | 640*400@25fps |
| رامكا سۈرئىتى | 1~25fps |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 100° گورىزونتال × 75° تىك |
| فۇنكىسىيەلەر | |
| ئورنىتىش ئۇسۇلى | ئۆگزە/كۆتۈرۈش ئورنىتىش |
| ئورنىتىش ئېگىزلىكى | 2.3m ~ 6m |
| دائىرىنى بايقاش | 1.3m ~ 5.5m |
| سىستېما ئالاھىدىلىكى | ئىچكى ۋىدېئو ئانالىزى ئەقلىي ئالگورىزىم، رايونغا كىرىپ-چىقىۋاتقان يولۇچىلارنىڭ سانىنى ھەقىقىي ۋاقىتلىق ستاتىستىكا قىلىشنى قوللايدۇ، ئارقا كۆرۈنۈش، يورۇقلۇق، سايە، سودا سېۋىتى قاتارلىق نەرسىلەرنى چىقىرىۋېتەلەيدۇ. |
| توغرىلىق | ≧98% |
| زاپاسلاش | ئالدى تەرەپ چاقماق ساقلىغۇچ، ئەڭ كۆپ بولغاندا 30 كۈن، ANR |
| تور كېلىشىملىرى | IPv4、TCP、UDP、DHCP、RTP、RTSP、DNS、DDNS、NTP、FTPP、HTTP |
| ئىنتېرفېيسلار | |
| ئېتېرنېت | 1×RJ45,1000Base-TX |
| توك ئېغىزى | 1 × DC 5.5 x 2.1mm |
| مۇھىت | |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0℃~45℃ |
| ئىشلىتىش نەملىكى | 20% ~ 80% |
| كۈچ | DC12V±10%، 12V دىن يۇقىرى ئەمەس |
| توك سەرپىياتى | ≤7.2W |
| مېخانىكىلىق | |
| ئېغىرلىقى | 0.3 كىلوگرام (ئورالما قوشۇلغان) |
| ئۆلچەملىرى | 135mm x 65mm x 40mm |
| ئورنىتىش | ئۆگزە ئورنىتىش |
| ئورنىتىش ئېگىزلىكى | قاپاقنىڭ كەڭلىكى |
| 2.3 مېتىر | 1.3 مېتىر |
| 2.5 مېتىر | 1.7 مېتىر |
| 3.0 مېتىر | 2.9 مېتىر |
| 3.5 مېتىر | 4.1 مېتىر |
| 4m ~ 6m | 5.5 مېتىر |
ئاممىۋى سورۇنلار: نوپۇس سانلىق مەلۇمات ساناش ئەسۋابلىرى باغچا، دېڭىز ساھىلى ۋە ساياھەت مەنزىرىگاھلىرى قاتارلىق ئاممىۋى سورۇنلاردا ساياھەتچىلەرنىڭ ئېقىمىنى نازارەت قىلىش ۋە بىخەتەرلىك ۋە قوغداشنى ياخشىلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. بۇ سانلىق مەلۇماتلار يوشۇرۇن خەۋپلەرنى بايقاش ۋە جىددىي ئەھۋاللارغا تېز ئىنكاس قايتۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
تەنتەربىيە مەيدانلىرى ۋە مەيدانلار: تەنتەربىيە مەيدانلىرى ۋە پائالىيەت مەيدانلىرى قاتناشقۇچىلارنى نازارەت قىلىش ۋە ئامما باشقۇرۇشنى ئەلالاشتۇرۇش ئۈچۈن نوپۇس ساناغۇچلىرىنى ئىشلىتىدۇ. بۇ سانلىق مەلۇماتلار بىخەتەرلىكنى ياخشىلاش، ساقلاش ۋاقتىنى قىسقارتىش ۋە ساياھەتچىلەرنىڭ تەجرىبىسىنى ياخشىلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىشى مۇمكىن.
ئومۇمەن قىلىپ ئېيتقاندا، نوپۇس ئۆلچەش ئەسۋابلىرى كارخانىلار، تەشكىلاتلار ۋە ھۆكۈمەتلەرنىڭ مەلۇم بىر رايوننىڭ نوپۇسى توغرىسىدا ھەقىقىي ۋاقىتلىق سانلىق مەلۇماتلارنى توپلىشىدىكى قىممەتلىك قوراللار. نوپۇس ئۆلچەش ئەسۋابلىرى سۈرئىتى، توغرىلىقى ۋە ئۈنۈمى بىلەن ئىشلەپچىقىرىش ئۈنۈمى، بىخەتەرلىك ۋە خېرىدارلار تەجرىبىسىنى ياخشىلاشقا ئىشلىتىشكە بولىدىغان قىممەتلىك ئۇچۇرلارنى بېرەلەيدۇ. ئەگەر سودا پائالىيىتىڭىزنى ياخشىلاشنى ئويلىسىڭىز، بۈگۈن نوپۇس ئۆلچەش ئەسۋابلىرىنى يولغا قويۇشنى ئويلىشىڭ.