▶پەقەت تېكساس ئەسۋابلىرىدىلا بار بولغان ئىلغار باتارېيە تېجەش چىپسى؛ تۆۋەن سەرپىيات
▶E-سىياھكۆرسىتىش ۋە ئۈچ خىل رەڭگىچە بارقارا-قارا ياكى قارا-قارا
▶سىستېمىڭىز بىلەن ئېكران ئوتتۇرىسىدىكى سىمسىز ئىككى تەرەپلىك ئالاقە
▶كۆپ تىللىق، مۇرەككەپ ئۇچۇرلارنى كۆرسىتەلەيدۇ
▶خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان لايىھە ۋە مەزمۇن
▶LED چاقناپ تۇرىدۇكۆرسەتكۈچ ئەسكەرتىشى
▶ئۈستەل ئۈستى ۋە ماسلاشتۇرغۇچ ئارقىلىق قوللايدۇ
▶ئورنىتىش، بىرلەشتۈرۈش ۋە ئاسراش ئاسان
EAACCN بۇلۇت مەركەزلىك كونترول سۇپىسى بەلگە قېلىپىنى يېڭىلاش ۋە لايىھىلەش، ۋاقىت جەدۋىلى تەڭشىكىنى قوللاش، كۆپ مىقداردا ئۆزگەرتىش ۋە API ئارقىلىق ئۇلانغان POS/ERP نى قوللايدۇ.
سىمسىز كېلىشىم ۋاقتىنى ئەقىللىق ئىشلىتىش ئىقتىدارى سەۋەبىدىن ئېنېرگىيەنى ئاز ئىشلىتىدۇ ھەمدە ئۇلانغان دۇكاننىڭ ESL ئۇل ئەسلىھەلىرىنىڭ مۇھىم تەركىبىي قىسمىدىن پايدىلىنىپ، پارچە سېتىش سودىگەرلىرىنىڭ قارار چىقىرىش نۇقتىسىدا خېرىدارلىرى بىلەن بىۋاسىتە ئالاقىلىشىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچى بەلگىلىرىمىز LED ياكى LEDسىز سېتىلىدۇ.
| ئېكران چوڭلۇقى | 2.66 دىيۇم |
| ئېغىرلىقى | 28 گرام |
| كۆرۈنۈش | رامكا قالقىنى |
| چىپسېت | تېكساس چالغۇ ئەسۋابى |
| ماتېرىيال | ABS |
| ئومۇمىي ئۆلچەم | 85.9*41.9*9.1mm |
| ھەرىكەت | |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -20-40°C |
| باتارېيەنىڭ ئۆمرى | 5-10 يىل (كۈنىگە 2-4 قېتىم يېڭىلاش) |
| باتارېيە | پولىمېر باتارېيە |
| كۈچ | 0.1W |
| كۆرسىتىش | |
| كۆرسىتىش رايونى | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| رەڭ كۆرسىتىش | قارا-ئاق ۋە قىزىل / قارا-ئاق ۋە سېرىق |
| كۆرسىتىش ھالىتى | نۇقتا ماترىتسىسى كۆرسىتىش |
| قارار | 296×152 پىكسېل |
| DPI | 183 |
| سۇدىن مۇداپىئەلىنىش | IP67 |
| LED چىراغ | 7 خىل رەڭلىك LED چىراغ |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | > 170° |
| يېڭىلىنىش ۋاقتى | 16 سېكۇنت |
| يېڭىلاشنىڭ ئېنېرگىيە سەرپىياتى | 8 mA |
| تىل | كۆپ تىللىق |
خېرىدارلار تەجرىبىسىنى ياخشىلاش
ئەڭ مۇۋەپپەقىيەت قازانغان پارچە سېتىش سودىگەرلىرى ئالاھىدە خېرىدار تەجرىبىسى بىلەن تەمىنلەشنىڭ سېتىش مىقدارىنى ئاشۇرۇش ۋە ماركا ساداقىتىنى ئاشۇرۇشنىڭ ئاچقۇچى ئىكەنلىكىنى بىلىدۇ. ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى خېرىدار تەجرىبىسىنى بىر قانچە جەھەتتىن ياخشىلاش ئارقىلىق بۇنىڭدا مۇھىم رول ئوينايدۇ. مەسىلەن، خېرىدارلار باھا ۋە مەھسۇلات تەپسىلاتلىرىنى ئاسانلا ئوقۇيالايدۇ، بۇ ئۇلارنىڭ ئۇچۇرغا ئاساسەن سېتىۋېلىش قارارى چىقىرىشىغا ياردەم بېرىدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، ئېلېكترونلۇق تاقچا بەلگىلىرى مەھسۇلاتنىڭ سېتىلىش مىقدارى، تەركىبى ۋە ئوزۇقلۇق ئۇچۇرلىرى قاتارلىق قىممەتلىك ئۇچۇرلارنى تەمىنلەپ، خېرىدارلارنىڭ ئۇچۇرغا ئاساسەن سېتىۋېلىش تاللىشىنى قىلىشىغا ياردەم بېرىدۇ.